BANESË 2+1 NË TOPHANE

Çmimi: 87.115 €
BANESË 2+1 NË TOPHANE

Detajet

Postuar
14 dhjetor 2023 14:23
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
91.7 m²

Përshkrimi

ID: 73228
Prona: Banesë
Oferta: për SHITJE
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Tophane
Sipërfaqe: 91.7 m²
Dhoma: 2
Banjo: 2
Kati: 11
📲: 046336699
MOBILUAR
JO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Tophane, me kushte shumë te mira. Banesa ka nje siperfaqe prej 91.7m2 dhe gjendet ne katin e 11-të, posedon agjensorin, është ndertim i ri dhe i gatshem per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo |

Kërko pronën me ID: 73228 në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.
046336699
[email protected]
www.pronari.com