BANESË 4+1 NË MATIN 1

Çmimi: 109.000 €
BANESË 4+1 NË MATIN 1

Detajet

Postuar
20 dhjetor 2023 15:34
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
4
Kuadratura
127 m²

Përshkrimi

ID: 74128
Prona: Banesë
Oferta: ☆ , për SHITJE
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 127 m²
Dhoma: 4
Banjo: 1
Kati: 2
📲: 046336699
MOBILUAR
JO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Shitja banesë 4+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin Erta, përballë Mileniumi i tretë, ka nje siperfaqe prej 127m2 dhe gjendet ne katin e 2-të.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 4 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | 2 Ballkona |

Kërko pronën me ID: 74128 në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.
046336699
[email protected]
www.pronari.com