BANESË DUBLEX NË LAKRISHTË

Çmimi: Me Marrveshje
BANESË DUBLEX NË LAKRISHTË

Detajet

Postuar
23 mars 15:21
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
200 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

ID: 66920
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Lakrishte
Sipërfaqe: 200 m²
Dhoma: 1
Banjo: 2
Kati: 17
📲: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë Dublex në Lakrishtë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Arting, Rr.Bekim Fehmiu, ka nje siperfaqe prej 200m2 dhe gjendet ne katin e 17-të, është e mobiluar ne tersi me mobiljet me moderne.

Renditja : Kati i parë : Sallon | Kuzhinë | Banjo | Utilit |
Kati i 2-të : Dhomë Gjumi | Garderobe | Tavoline pune | Banjo| Saunë | Jacuzzi | Tavolinë të bilardos.