Banes ne objketin ENG INVEST _ Tophane

Çmimi: 1.300 €
Banes ne objketin ENG INVEST _ Tophane

Detajet

Postuar
30 mars 2023 10:52
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
103.7 m²

Përshkrimi

Shitet banesa ne lagjen Tophane, Prishtine.
Banesa posedon sallonin me kuzhine, 2 dhoma gjumi , banjo, wc, depo dhe utilit.
Banesa eshte e gatshme per banim dhe eshte e ndertuar me nje kualitet superior.