Banesë 110m² për #SHITJE te Prishtina e Re.

Çmimi: Me Marrveshje
Banesë 110m² për #SHITJE te Prishtina e Re.

Detajet

Postuar
14 dhjetor 2023 16:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
110 m²

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 110m² me lokacion te Prishtina e Re, rruga \"Holger Petersen\", kompleksi Albanica, ndërtim nga Invest Group.
Banesa ka orientim nga lindja, perëndimi dhe jugu dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, tri dhoma gjumi, një banjo, një tualet, dhe një depo.
Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensorë, ndërsa banesa ofron edhe vendparkim.
Banesa ndodhet në njërën prej zonave më të kërkuara momentalisht, zonë në zhvillim dhe ndërtim e sipër me qasje të afërt nga rrugët kryesore dhe në afërsi me të gjitha shërbimet e nevojshme.

ID e shpalljes: 6655

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Banesë