Banesë 128m2 në shitje te Prishtina e Re.

Çmimi: 115.000 €
Banesë  128m2 në shitje te Prishtina e Re.

Detajet

Postuar
31 mars 09:09
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
126
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Banesa gjendet te Prishtina e Re në kompleksin “Hill Residence”.
Kompleksi “Hill Residence” është ndërtuar me kualitet shumë të lartë ndërtimi, me dyer kualitative dhe të blinduara, dritare tre shtresore me izolim të përkryer termik dhe akustik, roleta elektrike të kualitetit më të lartë dhe dyshemeja e shtruar me parket druri. Gjithashtu kompleksi ofron hapsira rekreativesi: Caffe bar, Spa (burim ujërash termale), pishina, saunë, solarium dhe hapsira të përbashkëta.
Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 1 Depo
| 3 Ballkona

ID e shpalljes: 10377

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme