Banesë 66.8m² për #SHITJE në Dragodan.

Çmimi: 89.000 €
Banesë 66.8m² për #SHITJE në Dragodan.

Detajet

Postuar
18 dhjetor 2023 11:30
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
1
Kuadratura
66.8 m²

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 66.8m² me lokacion në Dragodan, ndërtim nga Berisha Group.
Banesa ka orientim nga lindja dhe jugu dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme : qëndrim ditor, kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensorë, ndërsa banesa ofron edhe vendparkim.
Banesa ndodhet në njërën prej lagjeve më të kërkuara, me qasje të afërt nga rrugët kryesore dhe në afërsi me të gjitha shërbimet e nevojshme që mundësojnë një banim shumë komod.

ID e shpalljes: 6675

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Banesë