Banesë 86m² për #SHITJE te Prishtina e Re.

Çmimi: 86.000 €
Banesë 86m² për #SHITJE te Prishtina e Re.

Detajet

Postuar
19 dhjetor 2023 14:52
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
86 m²

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 86m² me lokacion te Prishtina e Re, kompleksi City View, ndërtim nga Dard Construction.
Banesa ka orientim nga perëndimi dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, depo dhe ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensorë, ndërsa ofron edhe vendparkim.
Banesa ndodhet në njërën prej zonave më të kërkuara momentalisht, zonë në zhvillim dhe ndërtim e sipër me qasje të afërt nga rrugët kryesore dhe në afërsi me të gjitha shërbimet e nevojshme.
Ndërtimet për këtë kompleks përfundojnë në vitin 2024.

ID e shpalljes: 6700

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Banesë


Shpallje te ngjashme