Banesë 91.3m² për #SHITJE në Tophane.

Çmimi: 123.000 €
Banesë 91.3m² për #SHITJE në Tophane.

Detajet

Postuar
14 dhjetor 2023 10:07
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
91.3 m²

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 91.3m² me lokacion në Tophane, afër semaforave që lidhin Tophanen dhe Dragodanin, te Hekurudha e Trenit.
Banesa ka orientim nga lindja dhe perëndimi dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo, një tualet, një depo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensorë, ndërsa banesa ofron edhe vendparkim.
Banesa ofron edhe garazhë dhe depo me çmim shtesë.
Banesa ndodhet në njërën prej zonave të qendrës së qytetit, lagje tejet e përshatshme për banim, pasi ka frekuentim të lartë dhe në afërsi ka të gjitha shërbimet qe u nevojiten banorëve.

ID e shpalljes: 6640

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Banesë