Banesë me QIRA – 1 dhomë gjumi – Prishtina e Re

Çmimi: 330 €
Banesë me QIRA – 1 dhomë gjumi – Prishtina e Re

Detajet

Postuar
11 prill 16:44
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
65 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesë me QIRA – 1 dhomë gjumi – Prishtina e Re

330 € /Muaj
Tel:048841888

Banesa gjendet në lagjen Prishtina e Re, në kompleksin \"Albanica Residence\".
Ka sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 65m² dhe ndodhet në katin e 10-të.
Banesa është e mobiluar plotësisht me mobilje të reja dhe ka qenë e pabanuar më herët.
Objekti banesor posedon ashenshor funksional. \"Albanica Residence\" ofron sistem hotelier me recepsion, lavanderi, mirëmbajtje dhe siguri 24/7.
Ndodhet në një lagje tejet të përshtatshme për banim dhe ka afër të gjitha shërbimet e nevojshme.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– Dhomë gjumi
– Banjo
– Terasë