Banesë me #QIRA në Rrugën C.

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
5 qershor 2023 10:23
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
75 m²

Përshkrimi

Banesë me #QIRA në Rrugën C.
🔶 Gjindet në një lokacion mjaft të mirë me qasje shumë të shpejtë në qendër të qytetit dhe lagje tjera.
🔶 Është e mobiluar komplet dhe ka ndarje mjaft të mirë të hapësirave shfrytëzuese, gjithashtu ka parking të mjaftueshëm afër objektit.
📌 Kodi: A43
☑️ Kati 8
Rënditja:
✅ Dhomë ndeje me Kuzhinë
✅ 2 Dhoma gjumi
✅ Koridor
✅ Banjo
✅ Ballkon
🤝 Çmimi: 350€/muaj + Depozit
Të interesuarit të na kontaktojnë në:
📞 +383/44 760 822 (Viber + WhatsApp)