Banese me qera per zyre

Çmimi: 1 €
Banese me qera per zyre

Detajet

Postuar
12 prill 12:24
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
100 m²
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Japim banesen me qera per zyre ne bregun e diellit te shkolla Ismail Qemajli. Banesa ka 100m2 dhe perbehet prej 5 dhomave, 2 banjo, 2 korridore, 1 ballkon. Banesa ka nxemje me termokos, kati i 6 me lift. Cmimi sipas marreveshjes.
044152544