Banesë me qira në Arbëri - Dragodan📍

Çmimi: 350 €
Banesë me qira në Arbëri - Dragodan📍

Detajet

Postuar
12 prill 16:28
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
80 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Banesë me qira në Arbëri - Dragodan📍

▪️Çmimi 350€💶

▪️tek CrossFit, Rruga Bashkim Fehmiu, afer Stacionit të Trenit, me 80m2, kati 4 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.

045 430 001


Shpallje te ngjashme