Banesë me qira në Emshir Kalabri📍

Çmimi: 300 €
Banesë me qira në Emshir Kalabri📍

Detajet

Postuar
13 prill 14:30
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
55 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesë me qira në Emshir Kalabri📍

▪️Çmimi: 300€💶

▪️Në kompleksin banesor Lesna, kati 2 me lift funksional, me 55m², me kushte shumë të mira banimi, e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë
▪️Dhomë gjumi
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel 📞
044 449 403