Banesë me qira tek Prishtina e Re?

Çmimi: 300 €
Banesë me qira tek Prishtina e Re?

Detajet

Postuar
29 nëntor 2023 04:46
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
70 m²

Përshkrimi

▪️objekti Linda Premium, me 70m2 kati 3 - me lift, sistemi SMART Home, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhoma e gjumit,
▪️Depo,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel 📞
044 449 403 + Viber +WhatsApp