Banesë në Dardani

Çmimi: 33.000 €
Banesë në Dardani

Detajet

Postuar
4 qershor 2023 12:37
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2,5
Kuadratura
71 m²

Përshkrimi

Shitet banesa në bodrum të adaptuar, 71m2 dhe ballkon 7m2, dy dhoma gjumi, kuzhinë dhe shpajz.
Ballkoni ka dalje në parkun e Dardanisë pranë bashkësisë së tretë lokale.
Banesa është e përshtatshme për shëndrrim në lokal afarist.
Çmimi është i diskutueshëm.