Banesë në SHITJE 1+1 - Prishtina e Re - 50m²

Çmimi: 940 €
Banesë në SHITJE 1+1 - Prishtina e Re - 50m²

Detajet

Postuar
5 qershor 13:24
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
50 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa në katin e 3-të e cila gjendet në lagjen Prishtina e Re, objekti Roni Premium, ndërtim i Ariani Company me sipërfaqe prej 50m². Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Objekti banesor posedon ashensor funksional. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Hapësira e hapur, reflektimi i dritës natyrale brenda hapësirës e bëjnë më të veçantë këtë pronë. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët me qasje të menjëhershme në rrugët e kryeqytetit.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– Dhomë gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4