Banesë në SHITJE – 3 dhoma gjumi – Lagjja e Muhaxherëve 1750

Çmimi: 1.750 €
Banesë në SHITJE – 3 dhoma gjumi – Lagjja e Muhaxherëve 1750

Detajet

Postuar
11 prill 16:46
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
110 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Banesë në SHITJE – 3 dhoma gjumi – Lagjja e Muhaxherëve


1750€/ m2
ID: 5314
TEL: 049 612 222


Banesa gjendet në kompleksin \"PRIMA Residence\" në Lagjen e Muhaxherëve, ndërtim i \"PRIMA Group\".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 110m² ndërsa ndodhet në katin e 10-të.
Objekti banesor është i pajisur me ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Dyert janë të prodhimit gjerman \"NOVOFERM\" (kundër zjarrit), dyert e hyrjeve në banesa janë nga prodhues turk, profilet e dritareve janë nga prodhuesi gjerman \"Gealan\", ndërsa gilinderat e terasave janë të xhamit me 3 shtresa dhe folie. Avantazh është se \"PRIMA Residence\" është e rrethuar me ambiente të ndryshme të biznesit, ka afër Parkun e Qytetit, poashtu qendrën e qytetit dhe të gjitha shërbimet e nevojshme për klientët. Lokacioni ka qasje nga rruga \"Ali Kelmendi\", Rr. \"Bedri Shala\" në veri-perëndim dhe nga Rr. \"Kaçaniku\" në jug-perëndim. \"PRIMA Residence\" ka gjithsej 17 etazhe, 3 nivele me parkingje e depo, 2 nivele me lokale afariste dhe 10 kate banim.
Kontrata për këtë banesë bëhet te noteri.


Banesa përbëhet nga:

– Sallon me kuzhinë
– 3 dhoma gjumi
– 2 banjo
– Terasë