Banesë në SHITJE – 3 dhoma gjumi – Veternik

Çmimi: 1.200 €
Banesë në SHITJE – 3 dhoma gjumi – Veternik

Detajet

Postuar
12 prill 10:36
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
105.60 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Banesa gjendet në kompleksin \"Trio Center\" në Veternik prapa Albi Mall, me ndërtues \"Trio Construction\".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 105.60m² ndërsa ndodhet në katin e 6-të.
Objekti banesor do të ketë me ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes pritet ta ketë me energji elektrike. Me orientim nga lindja, në banesë hyn mjaftueshëm ndriçim natyral gjatë gjithë ditës.
Banesa posedon izolim shtesë termik dhe akustik ndërsa koncepti i fasadës është punuar me tulla klasike. Ky kompleks po ndërtohet me materiale shumë kualitative ku hapësirat e përbashkëta do të kenë të instaluara dyer të blinduara dhe dritare me standard ISO & DIN.
Kompleksi pritet të ketë hapësira gjelbëruese, kamera sigurie dhe kënde lojërash për fëmijë. Gjendet në një lagje të përshtatshme për banim me të gjitha shërbimet e nevojshme për klientë dhe pritet të përfundojë në dhjetor të këtij viti. Kontrata për këtë pronë bëhet tek noteri.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 3 dhoma gjumi
– Banjo
– WC
– Terasë
– Depo

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. \"Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. \"Besa Besë” Lokali 3-4


Shpallje te ngjashme