- Banesë në #SHITJE - Prishtinë

Çmimi: Me Marrveshje
- Banesë në #SHITJE - Prishtinë

Detajet

Postuar
28 janar 2023 17:56
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
132.21 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

#AlbanicaResidence
- Ofrojmë për shitje banesë në lagjen Prishtina e Re në një nga komplekset më unik dhe ekskluzivë në këtë zonë | Albanica Residence |
Me një stil mbretërorë i dizajnuar dhe projektuar deri në finesat më të vogla duke përfshi në vete të gjitha kushtet për një jetë sa më të mirë!
E veçanta e Albanica Residence është investimi i cili përmban në vete materiale të brendëve të ndryshe europiane dhe botërore me kualitet të lartë duke përfshi edhe komplet infrastrukturen për rreth parking rrugorë dhe nëntoksorë i mjaftushëm për secilën njësi banesore po ashtu hapsirat gjelbëruese fusha sporti kënd i lojrave për fëmijë. Edhe më unik e bënë mënyra e shërbimëve kolektive duke përfshi recepsioni për secilen hyrje po ashtu lavandëri mbikqyrje 24/7 sistem i alarmit dhe kamerave !

- Përshkrimi i disa materialëve të cilat do aplikohen në secilën njësi banesore!

#Materialet
- Dritare M-Technology me tre palë xhama!
- Pompë Termike për secilën njësi banesore!
- Nxemje nën dysheme
- Sistem i hidro instalimeve Giberit
- Sistem elektrik Hager
- Dysheme druri
- Dyer druri të cilësis së lartë prodhim gjerman
- Keramika dhe Sanitari nga brendet Italiane


#Banesa
Sipërfaqe | 132.21m² | Kati 11
Planimetria | Qëndrim ditorë | Kuzhinë me tryezari | 3 Dhomë gjumi | Banjo 1| Banjo 2 | Wc | Koridori | Ballkoni
Mundësia e pageses edhe përmes Bankes Ekonomike vetëm me 20% pjesëmarrje, gjitashtu pagesa mund të bëhet me 3-4 këste deri në dorzim të çelsave!

- Për më shumë informata kontakto:

#Kontakti
- Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
- Tel +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp|
- E-mail: [email protected]
- Lokacioni Prishtinë | Aktash