- Banesë në #SHITJE - Prishtinë

Çmimi: Me Marrveshje
- Banesë në #SHITJE - Prishtinë

Detajet

Postuar
11 maj 2023 01:36
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
110.75 m²

Përshkrimi

- Banesë në #SHITJE - Prishtinë

#Melia
- Ofrojmë për shitje banesë në kompleksin Melia i cili tashmë është duke u ndërtuar në lagjen Prishtina e Re një nga lagjet me ekskluzive në këtë zonë!
Kompleksi Melia përmban në vete cilësi kualitet kushte për një jetë sa më të mirë me hapsira parking nëntoksorë dhe ato rrugorë si dhe hapsirat gjelbëruese mbi të gjitha kualiteti dhe cilësia nuk mungon në secilen hapsirë të kompleksit!

#Banesa
Sipërfaq | 110.75m² | Kati 8 | Orientim Jug Lindje | E gatshme në Tetor 2023!
Planimetria | Qëndrim ditorë me kuzhinë |3 Dhoma gjumi | Banjo 1 | Banjo 2 | Depo | Koridori | Terasa

- Për më shumë informata kontakto:

#Kontakti
- Agjensioni për patundshmëri Urban City
- Tel +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp|
- E-mail: [email protected]
- Lokacioni Prishtinë | Aktash