Banesë në Shitje në Fushë Kosovë

Çmimi: 85.600 €
Banesë në Shitje në Fushë Kosovë

Detajet

Postuar
23 mars 15:21
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
128 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Vështrim i përgjithshëm
Kodi
34859
3 Dhoma
2 Banjo
128 m2
Përditësuar më:
15 Mars, 2024

Përshkrimi
Lokacioni: Ofrohet Banesë për shitje në Fushë Kosovë, Ndërtues i objektit është “Cima Construction”
dhe gjendet tek kompleksi “Eliza C” në Bllokun C 6.

Sipërfaqja: 128.48 m2, e vendosur në katin e 6-të dhe posedon ashensor funksional.

Renditja e brendshme: Përfshin një sallon të këndshëm me kuzhinë të hapur,
3 dhoma gjumi, banjo, wc ,depo dhe një ballkon.

Kjo është një mundësi e pazakontë për të blerë një banesë të re në
një nga zonat më të dëshirueshme.

Mos e humbni këtë mundësi!

Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë personale, mund të na kontaktoni !


Adresë
Qyteti: Fushë Kosova
Shteti: Kosovë
Shteti: Albania
Hapni në Google Maps

Detajet
Kodi: 34859
Çmimi: 85,600 €
Çmimi për m2: 666 €
Sipërfaqja: 128 m2
Dhoma: 3
Banjo: 2
Kati: 6
Garazh: Jo
Dokumentacioni: Noter
Kontakti: 46996633

Veçoritë
Karakteristika te tjera
Aksesi
Ashensor
Ballkon
Hapësirë
Lokacioni
Privatësi
Qasje
Siguria