Banesë në Shitje në Fushë Kosovë

Çmimi: 59.020 €
Banesë në Shitje në Fushë Kosovë

Detajet

Postuar
23 mars 15:21
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
89 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Vështrim i përgjithshëm
Kodi
34863
2 Dhoma
1 Banjo
89 m2
Përditësuar më:
15 Mars, 2024

Përshkrimi
Lokacioni: Ofrohet Banesë për shitje në Fushë Kosovë, Ndërtues i objektit është “Cima Construction”
dhe gjendet tek kompleksi “Eliza C” në Bllokun C 5.

Sipërfaqja: 88.59 m2, banesa ndodhet në katin e parë.

Renditja e brendshme: Përfshin një sallon të këndshëm me kuzhinë të hapur,
2 dhoma gjumi, banjo, depo dhe një ballkon.

Kjo është një mundësi e pazakontë për të blerë një banesë të re në
një nga zonat më të dëshirueshme.

Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë personale, mund të na kontaktoni !


Adresë
Qyteti: Fushë Kosova
Shteti: Kosovë
Shteti: Albania
Hapni në Google Maps

Detajet
Kodi: 34863
Çmimi: 59,020 €
Çmimi për m2: 666 €
Sipërfaqja: 89 m2
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 1
Garazh: Jo
Dokumentacioni: Noter
Kontakti: 46996633

Veçoritë
Karakteristika te tjera
Aksesi
Ballkon
Hapësirë
Lokacioni
Privatësi
Qasje