Banesë në Shitje në Fushë Kosovë

Çmimi: 75.210 €

Detajet

Postuar
23 mars 15:21
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
109 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Vështrim i përgjithshëm
Kodi
34733
3 Dhoma
2 Banjo
109 m2
Përditësuar më:
13 Mars, 2024

Përshkrimi
Ofrohet Banesë në Shitje në “Fushë Kosovë”,
gjendet në Rr.”Nënë Tereza” tek rrethi.

Sipërfaqja: Banesa posedon një sipërfaqe prej 109m2, ndodhet në katin e 7-të dhe
posedon ashensor funksional.

Renditja e brendshme: Përfshin sallon me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, banjo,
wc, ballkon dhe depo.

Ky apartament ofron një ambient shumë të përshtatshëm për banim të përhershëm.

Çmimi është i negociueshëm !

Për më shumë informacione ose për të organizuar një vizitë personale, ju lutem na kontaktoni !


Adresë
Qyteti: Fushë Kosova
Shteti: Kosovë
Shteti: Albania
Hapni në Google Maps

Detajet
Kodi: 34733
Çmimi: 75,210 €
Çmimi për m2: 690 €
Sipërfaqja: 109 m2
Dhoma: 3
Banjo: 2
Kati: 7
Garazh: Jo
Dokumentacioni: Noter
Kontakti: 46996633

Veçoritë
Karakteristika te tjera
Aksesi
Ashensor
Ballkon
Fletëposeduse
Hapësirë
Lokacioni
Madhësia
Qasje
Siguria


Shpallje te ngjashme