Banesë në Shitje në Kalabri(Emshir)

Çmimi: 105.000 €
Banesë në Shitje në Kalabri(Emshir)

Detajet

Postuar
23 mars 15:22
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
78 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Vështrim i përgjithshëm
Kodi
34033
2 Dhoma
1 Banjo
78 m2
Përditësuar më:
29 Shkurt, 2024

Përshkrimi
Ofrohet Banesë në Shitje në lagjen Kalabria (Emshir),
Gjendet tek Kompleksi “Blerti – LESNA” me një sipërfaqe prej 78m².
Ndodhet në katin e 7-të dhe posedon ashensor funksional.
Banesa shitet e pa mobiluar dhe është e gatshme për banim.

Renditja: | Sallon kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |


Adresë
Qyteti: Prishtina
Shteti: Kosovë
Shteti: Albania
Hapni në Google Maps

Detajet
Kodi: 34033
Çmimi: 105,000 €
Çmimi për m2: 1,346 €
Sipërfaqja: 78 m2
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 7
Garazh: Jo
Dokumentacioni: Noter
Kontakti: 46996633

Veçoritë
Karakteristika te tjera
Aksesi
Ashensor
Ballkon
Hapësirë