Banesë në Shitje në Lagjen e Muhaxherëve

Çmimi: 84.840 €
Banesë në Shitje në Lagjen e Muhaxherëve

Detajet

Postuar
29 mars 13:06
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Vështrim i përgjithshëm
Kodi
35655
1 Dhoma
1 Banjo
60 m2
Përditësuar më:
29 Mars, 2024

Përshkrimi
Ofrohet Banesë në shitje në Lagjen e Muhaxherëve.

Lokacioni: Ndodhet nga rruga e Dobrovnikut në anën e djathtë, tek ish Kolegji “Iliria” poashtu banesa është në përfundim e sipër.

Sipërfaqja: Me një sipërfaqe prej 60m2, ndodhet në katin e 6-të të një ndërtese dhe posedon ashensor funksional.

Renditja e brendshme: Përfshin sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Kjo është një mundësi shumë e mirë për një blerje të shpejtë!

Për më shumë informacione ose për të organizuar një vizitë personale, ju lutem na kontaktoni.


Adresë
Qyteti: Prishtina
Lagjja: Muhaxhereve
Shteti: Kosovë
Shteti: Albania
Hapni në Google Maps

Detajet
Kodi: 35655
Çmimi: 84,840 €
Çmimi për m2: 1,414 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 6
Garazh: Jo
Dokumentacioni: Noter
Kontakti: 046996633

Veçoritë
Karakteristika te tjera
Aksesi
Ashensor
Ballkon
Hapësirë
Lokacioni
Privatësi
Qasje
Siguria