Banesë në Shitje në Qendër

Çmimi: 95.000 €
Banesë në Shitje në Qendër

Detajet

Postuar
23 mars 15:21
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
82 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Vështrim i përgjithshëm
Kodi
34848
2 Dhoma
2 Banjo
82 m2
Përditësuar më:
15 Mars, 2024

Përshkrimi
Lokacioni: Ofrohet Banesë për shitje në Qendër, afër Gjimnazit “Sami Frashër”.

Sipërfaqja: 82m2, e vendosur në katin e parë të një ndërtese..

E mobiluar dhe e gatshme për t’u banuar menjëherë, duke ofruar komoditet dhe kënaqësi
të menjëhershme.

Renditja e brendshme: Përfshin një sallon të këndshëm me kuzhinë të hapur,
3 dhoma gjumi, banjo, wc dhe një ballkon për të shijuar pamjen e qytetit.

Kjo është një mundësi e pazakontë për të blerë një banesë të re në
një nga zonat më të dëshirueshme.

Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë personale, mund të na kontaktoni !


Adresë
Qyteti: Prishtina
Lagjja: Qendra
Shteti: Kosovë
Shteti: Albania
Hapni në Google Maps

Detajet
Kodi: 34848
Çmimi: 95,000 €
Çmimi për m2: 1,158 €
Sipërfaqja: 82 m2
Dhoma: 2
Banjo: 2
Kati: 1
Garazh: Jo
Dokumentacioni: Fletëposeduse/Noter
Kontakti: 046996633

Veçoritë
Karakteristika te tjera
Aksesi
Ballkon
Fletëposeduse
Hapësirë
Lokacioni
Privatësi
Qasje


Shpallje te ngjashme