Banesë në Shitje tek Muhaxherëve

Çmimi: Me Marrveshje
Banesë në Shitje tek Muhaxherëve

Detajet

Postuar
23 mars 15:21
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
85 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Vështrim i përgjithshëm
Kodi
32593
2 Dhoma
1 Banjo
85 m2
Përditësuar më:
9 Shkurt, 2024

Përshkrimi
Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Lagjen e Muhaxherëve. Gjendet tek Rr.“Gazmend Zajmi” pranë kolegjit “Iliria”. Ndodhet në Kompleksin “Rezidenca e Mbretereshes” dhe ka një sipërfaqe prej 84.6m2, gjendet në katin e parë, orientimin e ka në Jug, posedon park për banorë dhe garazh.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |


Adresë
Qyteti: Prishtina
Lagjja: Muhaxhereve
Shteti: Kosovë
Shteti: Albania
Hapni në Google Maps
Detajet
Kodi: 32593
Çmimi: 114,210 €
Çmimi për m2: 1,350 €
Sipërfaqja: 85 m2
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 1
Garazh: Po
Dokumentacioni: Noter
Kontakti: 046996633
Veçoritë
Karakteristika te tjera
Aksesi
Ballkon