Banesë në shitje në Emshir Kalabri📍

Çmimi: 75.000 €
Banesë në shitje në Emshir Kalabri📍

Detajet

Postuar
13 prill 20:29
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
63 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

▪️Kati 6 me lift, me 63m², me orientim nga lindja, me një pamje të lirë dhe të hapur, me #termokos, me kushte shumë të mira banimi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.