Banesë për #SHITJE te Prishtina e Re.

Çmimi: Me Marrveshje
Banesë për #SHITJE te Prishtina e Re.

Detajet

Postuar
15 dhjetor 2023 16:26
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
109.72 m²

Përshkrimi

Ofrohen për shitje banesa me mundësi zgjedhje prej sipërfaqeve te cekura në kompleksin \"Albanica Residence\" te Prishtina e Re.
Kompleksi \"Albanica Residence\" ndodhet në rrugën Holger Peterson dhe është shumë afër pikave të rëndësishme të qytetit.
Blloku C1 dhe C2 kanë këto hapesira te ndryshme te banimit:
C1 *Banesë me sipërfaqe 109.27m² me orientim nga perëndimi, ndodhet në katin e 9-të dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë me tryezari, tri dhoma të gjumit, një banjo, një tualet dhe një ballkon.
C2 *Banesë me sipërfaqe 96.80m² me orientim nga veri-perëndimi, ndodhet në katin e 5-të dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë me tryezari, dy dhoma të gjumit, një banjo, një tualet, një utilit dhe një ballkon.
Albanica Residence është një projekt i shkëlqyeshëm për banim, i projektuar për të ofruar komoditetin për më shumë se 500 familje.
Kompleksi ndër tjerash ofron edhe;
Vendparkingje: Albanica Residence ofron vendparkingje të mjaftueshme për të gjithë banorët.
Garazh: Me hapësirë të mjaftueshme për automjetin tuaj.
Depo: Depoja është një shtesë e mirëpritur për banorët që duan të ruajnë dhe organizojnë gjërat e tyre.
Recepsion: Prania e një recepsioni është e rëndësishme për të siguruar një ambient të mirëpritur dhe ndihmë të menjëhershme për banorët.
Lavanderi: Shërbim që ofron lehtësi.
Siguri dhe mirëmbajtje 24/7: Siguria është një prioritet i lartë në Albanica Residence.
Albanica Residence është zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që kërkojnë një jetë të mirë në një mjedis të sigurt.

ID e shpalljes: #6665

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Banesë