Duplex në SHITJE me FLETË POSEDUESE – 3 dhoma gjumi – Lagjja

Çmimi: Me Marrveshje
Duplex në SHITJE me FLETË POSEDUESE – 3 dhoma gjumi – Lagjja

Detajet

Postuar
11 prill 16:15
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
169 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Duplex në SHITJE me FLETË POSEDUESE – 3 dhoma gjumi – Lagjja e Spitalit


Çmimi Sipas Marrëveshjes
ID: 5361
TEL: 049 612 222


Duplex-i i pajisur me fletë poseduese gjendet në Lagjen e Spitalit, ndërtues \"Pozhegu Brothers\".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 169m² ndërsa ndodhet në katin e 5-të. Është i mobiluar plotësisht me mobilje të reja dhe moderne. Për shkak të orientimit nga Lindja, në banesë hyn mjaftueshëm ndriçim natyral gjatë gjithë ditës.
Banesa posedon ngrohje uji me panele diellore, fshesën qëndrore të montuar në mur. Objekti banesor ka ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me Termokos nën dysheme, me energji elektrike dhe kamin klasik. Banesa është e lokalizuar në një lagje tejet të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Banorët e lagjes kanë qasje të lehtë në mjetet e transportit publik dhe me rrugët lokale. Avantazh i kësaj prone është se posedon terasë të madhe panoramike. Kjo pronë ka një garazh dhe një depo që nuk përfshihen në çmimin total të banesës. Banesa ka rezervuar të ujit 24h.


Banesa përbëhet nga:

– Sallon me kuzhinë
– 3 dhoma gjumi
– 3 banjo (njëra me jacuzzi)
– Depo
– Terasë