Ofrohen për #SHITJE 2 Banesa me sipërfaqe prej 86.81m²

Çmimi: 1.100 €

Detajet

Postuar
11 korrik 2023 11:34
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
86.81 m²

Përshkrimi

Ofrohen për #SHITJE 2 Banesa me sipërfaqe prej 86.81m² në afërsi me rrugën C.
Banesat jan në katin e 3-të dhe të 7-të me orientim në Perëndim në kompleksin Valoni. Banesat gjinden në një zonë mjaftë të mirë të qytetit si dhe ka hapsirë të mjaftueshme e të përshtatshme për banim. Banesa përfundon komplet në muajin Korrik.
Kontrata bëhet te Noteri.
Banesa ka këtë renditje:
▪️Sallon me Kuzhinë
▪️2 Dhoma Gjumi
▪️Koridor
▪️Banjo
▪️Wc
▪️Depo
▪️Terasë
ID e shpalljes: 1644
▪️Çmimi: 1100 €/m2
Për më shum informata kontaktoni në👇
☎️+38349 11 88 33
☎️+38349 31 99 14
Agjensioni për patundshmëri Fol\'eja
📩[email protected]
#shitje,#banesa,#prishtina,#realestate,#patundshmeri,#Mati1,#luxuryhome,#luxurylife