Ofrohet banesa me qira te Parku i Qytetit

Çmimi: 300 €
Ofrohet banesa me qira te Parku i Qytetit

Detajet

Postuar
29 mars 2023 12:51
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
74 m²

Përshkrimi

Ofrohet banesa me qira e cila gjendet përball bustit Isa Kastratim, te parkut i qytetit,në katin e dytë.
Banesa është e mobiluar dhe ka ujë 24l7 ,ngrohje me Pelet, dhe kushte shume te mira banimi.
Banesa ka këtë renditje:
-Sallon me kuzhinë
-2 dhoma gjumi
-Banjo
Cmimi: 300€
048551201
+3834855121