Ofrohet ne Shitje Banesa 130.57m2 Prishtina e Re DREAM HOME

Çmimi: 1.400 €
Ofrohet ne Shitje Banesa 130.57m2 Prishtina e Re DREAM HOME

Detajet

Postuar
14 prill 16:29
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
130 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

*** DREAM HOME 🔑🔑🔑 - 74651

* Ofrohet ne Shitje Banesa me Siperfaqe 130.57m² - Bruto te Prishtina e Re - Ndertues Fehi Capital

* Perparesi e Baneses eshte se ndodhet ne nje Pozicion perfekt me çasje te leht Udhetimi sepse Stacioni i Autobusave dhe Taksive ndodhen jo shume larg Baneses

* Duke bere permbushjen e kerkesave me afersine e Marketave , Restauranteve , Kafiterive , si dhe ne pergjithesi Qendres se Qytetit

* Banesa ndodhet ne Katin e 5-te te Banimit dhe posedon keto Specifika:

* Qendrimi Ditor - 20 m²

* Kuzhina & Tryezaria - 12.1 m²

* Dhome Gjumi - 12.2 m²

* Dhome Gjumi - 14.7 m²

* Dhome Gjumi - 21.7 m²

* Koridori - 12.1 m²

* Depo - 3.8 m²

* Banjo - 4.3 m²

* Banjo - 4.5 m²

* Ballkoni - 4.5 m²

* Ballkoni - 4.5 m²

* Banjo - 4.19 m²

* Objekti eshte ne Ndertim e siper, dhe punimet pritet te perfundojne ne fund te Vitit 2024

- Çmimi: 1400 €uro m²

- Numrat Kontaktues:

* 049 - 21 - 21 - 00 ( Viber & WhatsApp )

* 049 - 640 - 530