Ofrohet ne Shitje Banesa 85m2 ne Breg Diellit DREAM HOME

Çmimi: 187.000 €
Ofrohet ne Shitje Banesa 85m2 ne Breg Diellit DREAM HOME

Detajet

Postuar
21 janar 18:28
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
85 m²

Përshkrimi

*** DREAM HOME 🔑🔑🔑 - 70377

* Ofrohet ne Shitje Banesa Moderne 85m² afer Shkolles Fillore Ismail Qemali , dhe Frizerkes - Shehollkat ne Breg Diellit - Banesat 5 - Kateshe me Tulla te Kuqe

* Banesa eshte Komplet e Mobiluar me nje Kolorit Ngjyrash me Shume Shije - Me Drita Spot Light ku dhe Ofron nje Ambient te Ngroht dhe Relaksues Banimi

* Veçori e Baneses eshte se ndodhet ne nje Pozicion perfekt me çasje te leht Udhetimi sepse Stacioni i Autobusave dhe Taksive ndodhen shume afer Baneses

* Duke bere permbushjen e kerkesave me afersine e Marketave , Restauranteve , Kafiterive , Rruges A , B , C , Shkolles Fillore Ismail Qemali , si dhe ne pergjithesi Qendres se Qytetit

* Vlen te ceket qe Banesa eshte Komplet e Renovuar dhe te gjitha sendet e vendosura ne Banes jane te Reja , gjithashtu posedon Nxemjen Qendrore nga Ngrohetorja e Qytetit - Termokos

* Banesa ka Pamje te Hapur , te pa Penguar , dhe eshte e ekspozuar nga Ndriçimi Natyral - Rrezet e Diellit nga te gjitha anet

* Banesa eshte shume mire e mirembajture - dhe siç shihet edhe ne Foto eshte teper e pastert , gjithashtu nga Salloni gjate Dites dhe ne Mbremje Pamja e Qytetit eshte Panaromike

* Objekti Banesor mirebahet nga Nderrmarrja Publike Banesore - NPB - ku dhe Hyrja ne Objekt eshte me çip kartel

* Banesa ndodhet ne Katin e 3-tert te Banimit ( Nuk ka Lift ) , dhe posedon keto Specifika:

* Sallon me Kuzhine ( Kuzhina eshte e plotesuar me te gjitha Pajisjet e nevojshme per Gatim - Pregaditje te Ushqimit )

* Dhoma e Gjumit ( 1 ) - Shtrat - Dopio - Dysh me Dyshek te Ri per Çift , dhe Dollapa te Organizuar brenda per te gjitha lojet e Rrobave deri tek aksesoret e ndryshem

* Dhoma e Gjumit ( 2 ) - Shtrat - Dopio - Dysh me Dyshek te Ri , dhe Dollape per Sisteminin e Rrobave dhe gjesendeve te ndryshme personale

* Koridor ( I Rregulluar me Shume shije , dhe i Organizuar me Dollapet per Sisteminin duke nisur nga Xhaketat , Kepucet dhe gjesendet tjera personale )

* Gjithashtu posedon edhe Lavatriqet e Reja per Larjen dhe Tharjen e Rrobave te cilat ndodhen te Sistemuara ne Koridor

* Banjo ( Shume e pastert e cila ka Tush Kabine me Xhame , gjithashtu posedon edhe Lavatriqet e Reja per Larjen dhe Tharjen e Rrobave )

* Wc ( Shume e pastert )

- Çmimi: 187.000 €uro

📲- Numrat Kontaktues:

* 049 - 21 - 21 - 00 ( Viber & WhatsApp )

* 049 - 640 - 530