Ofrohet ne Shitje Banesa 91.06m2 ne Tophane DREAM HOME

Çmimi: 1.300 €
Ofrohet ne Shitje Banesa 91.06m2 ne Tophane DREAM HOME

Detajet

Postuar
18 dhjetor 2023 00:15
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
91 m²

Përshkrimi

*** DREAM HOME 🔑🔑🔑 - 53916

* Ofrohet ne Shitje Banesa 91.06m2 afer Shkolles Fillore Meto Bajraktari - Kompleksin Orhidea

* Banesa eshte ne ndertim e siper , dhe punimet pritet te perfundojne ne Mars te Vitit 2024

* Veçori e Baneses eshte se ndodhet ne nje Pozicion perfekt me çasje te leht Udhetimi sepse Stacioni i Autobusave dhe Taksive ndodhen afer

* Duke bere permbushjen e kerkesave me afersine e Marketave , Restauranteve , Kafiterive , si dhe ne pergjithesi Qendres se Qytetit

* Vlen te Ceket qe Objekti Banesore Posedon 4 ashensore

* Banesa eshte e Tipit \" F \" dhe ndodhet ne Katin e 9 te Banimit

* Banesa Posedon keto Specifika:

* Sallon me Kuzhine

* 2 Dhoma Gjumi

* Koridor

* Ballkon

* Banjo

* Wc

- Çmimi: 1300 €uro m²

📲- Numrat Kontaktues:

* 049 - 21 - 21 - 00 ( Viber & WhatsApp )

* 049 - 640 - 530