Ofrohet ne Shitje Banesa 92m2 ne Kalabri DREAM HOME

Çmimi: 130.000 €
Ofrohet ne Shitje Banesa 92m2 ne Kalabri DREAM HOME

Detajet

Postuar
20 dhjetor 2023 14:13
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
92 m²

Përshkrimi

*** DREAM HOME 🔑🔑🔑 - 68888

* Ofrohet ne Shitje Banesa 92m2 - Ndertim cilesore i BGC , afer Prishtina Stars ne Kalabri , me çasje ne Rruge Kryesore

* Veqori e Baneses eshte me Siguri ne Hyrje te Objektit permes Rampes - Laures , dhe Hyrje ne Objekt permes Çip Kartelave

* Banesa ka Pamje te hapur - te penguar - dhe eshte e ekspozuar nga Ndriçimi Natyral - Rrezet e Diellit

* Veçori e Baneses eshte se ndodhet ne nje Pozicion perfekt me çasje te leht Udhetimi sepse Stacioni i Autobusave dhe Taksive ndodhen afer

* Duke bere permbushjen e kerkesave me afersine e Marketave , Restaurantave , Kafiterive , si dhe ne pergjithesi Qendres se Qytetit

* Vlen te ceket qe Objektit Banesor i eshte bere Pranimi Teknik ne Mars te Vitit 2023 , dhe Kontrata e Shiteblerjes behet te Noteri

* Objekti Banesor eshte vetem 5 - Katesh , ndersa Banesa ndodhet ne Katin e 4-tert te Banimit me ashensore funksional

* Banesa posedon keto Specifika:

* Sallon me Kuzhine

* 2 Dhoma Gjumi

* Koridor

* Ballkon ( ku gjate dites dhe ne mbremje Pamja eshte Panaromike )

* Depo

* Banjo

* Wc

* Garazh nentokesore ( 17.5m² ) , dhe Depo 3m² qe jane ne te njejtin vend

- Çmimi i Baneses me Garazh dhe Depo: 130.000 €uro

📲- Numrat Kontaktues:

* 049 - 21 - 21 - 00 ( Viber & WhatsApp )

* 049 - 640 - 530