Ofrohet për #SHITJE Banesë 78,60m² në Emshir.

Çmimi: 102.000 €

Detajet

Postuar
2 nëntor 2023 14:15
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
78.6 m²

Përshkrimi

Ofrohet për #SHITJE Banesë 78,60m² në Emshir.
Banesa është me orientim në Perëndim-Veri me një pamje të hapur dhe shumë të bukur, banesa është ndërtuar nga kompania “Aldex” në një lokacion ideal afër Stacionit të Autobusave dhe “Hotel Nartel”. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe me shumë shije, ka hapsirë të mjaftueshme dhe të përshtatshme për banim, posedon nxemje me Rrym, Ashensor, parking pranë objektit si dhe garazha të përbashkta për të gjithë banorët. Kontrata bëhet te Avokati.
Banesa ka këtë renditje:
▪️Kati i 9-të (i parafundit)
▪️Salloni me Kuzhinë
▪️2 Dhoma Gjumi
▪️Koridor
▪️Banjo
▪️2 Ballkon
ID e shpalljes: 1876
Çmimi: 102,000€
Për më shum informata kontaktoni në👇
☎️+38349 11 88 33
Fol’eja Real Estate
📩[email protected]
#shitje #banesa #prishtina #realestate #patundshmeri #Mati1 #luxuryhome #luxurylife


Shpallje te ngjashme