Pom shesin 32000 euro 67m2

Çmimi: 32.000 €
Pom shesin 32000 euro 67m2

Detajet

Postuar
15 dhjetor 09:22
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
67 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet urgjent banesa 67 m2 mprapa shkolles normale dhe aukit te germia Banesat e batushes banesa ka
Sallon me kuzhin
Dhom gjumi
Banjo
Depo


Shpallje te ngjashme