SHITET BANESA 133 m²

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET BANESA 133 m²

Detajet

Postuar
28 janar 2023 18:29
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
133 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

SHITET BANESA 133m²

Numri i dhomave: 4 Adresa/Rruga: Prishtina e Re Sipërfaqe: 133 m2 Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon Lloji i shpalljes:Shitet Publikuar nga: Person fizik Komuna:Prishtinë

Banesa eshte ne katin e 8 te Kompleksit \"Grand Tower\" ne Prishtine te re. Kompleksi e ka te perfunduar ndertimin e vrazhde dhe eshte ne procesin e perfundimit te puneve finale. Gjendet ne piken me te larte ne Prishtine dhe ka pamje shume te mire nga qyteti. Kompleksi ka 5 Lamela dhe banesa gjendet ne Lamelen Z1.

Çmimi: 113,220€

Tel: 048 300 118
Viber/Whatsapp: +383 48 300 118