SHITET Banesa në Emshir - Kalabri?

Çmimi: 73.000 €
SHITET Banesa në Emshir - Kalabri?

Detajet

Postuar
1 dhjetor 2023 10:40
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
61 m²

Përshkrimi

▪️ Kompleksi Ylli, kontrata tek NOTERI, me 61.5m2 kati 5, ju ofron tiparet më të mira për një jetesë me standarde të larta të klasit te larte.
Objekti është i gatshëm për banim në 01. Janar 2024. me kushte shumë të mira banimi eshte e pa mobiluar, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️dhomë e gjumit,
▪️koridor,
▪️1 banjo dhe
▪️ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel 📞
044 449 403 + Viber +WhatsApp