SHTEPI / OBJEKT me qira në Dardani📍

Çmimi: 1.400 €
SHTEPI / OBJEKT me qira në Dardani📍

Detajet

Postuar
12 prill 11:46
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
350 m²
Numri i dhomave
>=7

Përshkrimi

SHTEPI / OBJEKT me qira në Dardani📍

▪️Çmimi: 1.400€💶

▪️afër Postës Kryesore dhe QKMF-së, me 350m² 3 - katshe, Nxemja qendrore, e gatshme per shum Veprimtari, me kushte shumë të mira banimi është gjysme e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

Kati perdhese:
▪️Dhomë e dites,
▪️kuzhine,
▪️2 dhome te gjumit,
▪️banjo dhe
▪️podrum

Kati 1:
▪️Dhomë e dites,
▪️kuzhine,
▪️dhome e gjumit,
▪️banjo dhe
▪️ballkon.

Kati 2:
▪️4 dhome te gjumit,
▪️1 banjo
▪️depo dhe
▪️2 ballkona.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel 📞
044 449 403