Shitet Banesa/Penthous 175 m² mbi parkun e qytetit

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Banesa/Penthous 175 m² mbi parkun e qytetit

Detajet

Postuar
28 janar 18:29
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
175 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet Banesa/Penthous 175 m²,Prishtinë në Velani mbi parkun e Qytetit dhe shume afër parkut të \"Varri i Rugovës\".
Banesa ka këtë renditje:
- Sallon
- Kuzhinë
- 3 Dhoma gjumit (Dhoma kryesore e gjumit me banjo dhe garderobë, Dhoma e dytë me banjo brenda)
- 2 Depo
- 3 Banjo
- 174.8m²
- 3 Tarraca
- Dy Garazha

Çmimi, 175,000€ me gjithë garazhe dhe dy Bodrumet
Tel. +383 48 300 118