Shitet banesa 105m² ne lagjjen \"Lakrishte\" ne \"Beni Dona\"!

Çmimi: 1.300 €
Shitet banesa 105m² ne lagjjen \"Lakrishte\" ne \"Beni Dona\"!

Detajet

Postuar
28 janar 2023 11:11
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
102 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Ofrohet banesa për shitje në lagjen Lakrishtë në kompleksin”Beni Dona”

Ofrohet per shitje banesa ne lagjjen”Lakrishte”ne kompleksin “Beni Dona”me madhesi prej 105m².Banesa ka kete formacion:2 dhoma gjumi , njera nder to ka banjon private , dhome dite me kuzhine,banjo,wc.Banesa ka pamje te hapur dhe te papenguar,me ndriçim te knaqshem natyral.Banesa gjendet ne pozicion te qete banimi afer te gjitha komoditeteve.Ndodhet ne katin e 16 te banimit.Çmimi 1300€\\m²

Kodi: 11808
Për të vizituar pronën kontakto:
048 556 777
049 445 711
049 157 113
044 556 777


Shpallje te ngjashme