Shitet banesa ekskluzive te rruga B - 85m2

Çmimi: 120.000 €
Shitet banesa ekskluzive te rruga B - 85m2

Detajet

Postuar
29 mars 13:43
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
85 m²

Përshkrimi

Shitet banesa ekskluzive te rruga B - 85m2

Shitet banesa eksluzive ne Rrugen B perkatesisht afer rrethit te Viva Fresh.
Banesa eshte e mobiluar me mobile shume kualitative dhe posedon gjithqka.
Gjendet ne nje pozite shume te pershtatshme.
Eshte e madhe 85m2 dhe ka kete renditje:
Qendrimi Ditor (Salloni)
Kuzhina
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa gjendet ne katin e 3 dhe posedon ashensor(lift) i cili funksionon vazhdimisht.
Banesa eshte e ndertuar nga kompania ndertuese Liridoni.
Kontrata e shitblerjes behet tek avokati.
Banesa shitet komplet e mobiluar.
Qmimi:120.000E

Agjensioni për Patundshmëri \"Capital City\"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: [email protected]
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë


Shpallje te ngjashme