Shitet banesa në Bregun e Diellit, te shkolla fillore Iliri

Çmimi: 95.000 €

Detajet

Postuar
21 maj 12:22
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
76 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Ofrohet për #shtije banesa në Bregun e Diellit

-
| Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 2 dhoma gjumi | Banjo | Terasë | Koridor | 76m2 | 95.000€ |

-
Ofrohet për shtije banesa e cila gjendet në lagjën Bregu i Diellit, në kompleksin Famis afër shkollës fillore Iliria.
Banesa gjendet në katin e I, është e mobiluar dhe ofron kushte të mira banimi.
Banesa është e orientuar në juglindje, e shfaqur ndaj diellit gjatë gjithë kohës duke mos pasur asnjë objekt tjetër para saj.
-
Posedon ngrohje qëndrore me rrymë, ashensor, si dhe parkingu i cili shfrytëzohet vetëm nga banirët dhe gjendet para kompleksit banesor.
Për më shumë informata na kontaktoni.

-

+383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : [email protected]
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël