Shitet banesa në Dardani 63m²/neto kati 8

Çmimi: 79.000 €

Detajet

Postuar
18 nëntor 15:03
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Banesa gjindet mbi kurriz e mobilume
me një (1) Dhomë gjumi , Dhomen e Ditës,Trapezarin ndamas.
Ka hapsiren e duhur ku mund te nxirret dhe nje dhome.

Kontakto në numrin e telefonit:
📲 +383 45 578 847


Shpallje te ngjashme