Super Banesë 162m2 në shitje në Gërmi.

Çmimi: 85.000 €
Super Banesë  162m2 në shitje në Gërmi.

Detajet

Postuar
13 qershor 17:45
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
162 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Banesa gjendet në Gërmi mbrapa shkollës “Gjin Gazulli” dhe universitetit amerikan “AUK” por gjithashtu ka qasje edhe nga rruga e Bledit.
Banesa ndodhet në katin e 4-të (pa lift) dhe është e pabanuar më parë. Banesa ka një renditje shumë të mirë me hapsira komode, salloni me dy nivele dhe ndricim të lartë natyral në të gjitha anët.
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë për banim, me pamje të hapur dhe mbreslënëse nga të dyja anët ku shihet qyteti i Prishtinës dhe parku i Gërmisë.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 2 Ballkona

ID e shpalljes: 10473

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate