Dorz e ndrrusit Audi S Tronic

Çmimi: 70 €
Dorz e ndrrusit Audi S Tronic

Detajet

Postuar
20 janar 11:17
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes dorzat e ndrrusit per Audi A3 bon edhe per modele tjera.
Dorza eshte e modelit te ri S tronic
Dorza eshte e re pa perdor me lekur shum e mire.

Audi Golf vw a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q7 q8 passat touran tiguan 100 S-tronic S tronik S-tronik Es tronik Stronic


Shpallje te ngjashme