Shlep per vetura

Çmimi: 500 €
Shlep per  vetura

Detajet

Postuar
9 maj 21:41
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shlep per bartjen e veturav me amortizim


Shpallje te ngjashme